Projektowanie

Pomagamy Klientom znaleźć właściwe rozwiązanie:

  • projektowanie sprawdzianów,
  • projektowanie przyrządów pomiarowych,
  • projektowanie stanowisk specjalnych.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, wykonania, instalacji oraz rozruchu urządzeń przeznaczonych do kontroli jakości. Wykonujemy stanowiska w pełni automatyczne, półautomatyczne i ręczne.

Opracowujemy koncepcje przyrządu / części zgodnie z wymaganiami Klienta. Wykonujemy modele 3D, projekty, rysunki techniczne oraz dokumentację. Korzystamy tylko z materiałów od sprawdzonych dostawców.

Jakość finalnego produktu jest gwarancją ciągłości zamówień dla naszych Klientów, rozumiemy to i pomagamy naszym Klientom w zlokalizowaniu kluczowych miejsc pomiaru kontroli jakości.
Wdrażamy stanowisko kontrolno-pomiarowe, przygotowujemy dokumentację i szkolimy pracowników Klienta z obsługi urządzeń pomiarowych.

Do analizy procesu produkcji i kontroli jakości podchodzimy indywidualnie, doradzając jak i gdzie zautomatyzować proces aby zwiększyć efektywność całej produkcji.

Na życzenie podejmujemy się analizy procesów produkcyjnych u Klienta, w celu zaprojektowania i wdrożenia optymalnych rozwiązań. Projekty naszej produkcji są testowane i udoskonalane aż do osiągnięcia optymalnych efektów, dzięki czemu gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję.