Siła i wytrzymałość

 

Mierniki siły pozwalają na pomiary właściwości fizycznych badanych produktów. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla kontroli jakości i działów rozwoju produktów, które badają takie parametry jak: wytrzymałość na rozrywanie, przebijanie, rozdzieranie, jak również odklejanie, wyrywanie czy łamanie. Dzięki wymiennym akcesoriom, mogą być używane w nieograniczonych kombinacjach testów siły rozciągania i ściskania. Przy dużej częstotliwości pomiarów i w zróżnicowanych warunkach, dzięki statywom manualnym i zmotoryzowanym, można to rozbić również w sposób wysoce powtarzalny. Intuicyjna obsługa, możliwość konwersji danych i jednostek miary sprawia, że urządzenia są przystępne w obsłudze dla każdego. 

Siłomierze mogą być używane samodzielnie, do pomiarów ręcznych, ze stanowiskiem do badania siły i uchwytami, aby stworzyć kompletne i profesjonalne stanowisko testowe.

 

Miło nam poinformować, że firma X-Tek jest autoryzowanym w Polsce dystrybutorem marki Mark-10. Założona w 1979 roku firma amerykańska, jest wiodącym producentem między innymi urządzeń do pomiaru siły, momentu obrotowego oraz dodatkowego wyposażenia. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta i kontaktu z nami!